Існує безліч навчальних матеріалів, дослідження яких можуть навчити вас писати хороші статті. Вони можуть вас навчити технології та правил написання текстів, які теми цікаві, а які не варті уваги. Прочитавши їх, ви зможете створювати корисну публікацію. Але якщо ви прагнете більшого, якщо ви мрієте знати, як написати допис, який підірве допитливість читача з реакцією бомби й завоює легіони шанувальників, вам потрібно щось краще, ніж звичайний посібник.

У цій статті ви дізнаєтесь секрети створення: заголовків, що інтригують, спокуси до прочитання та мотиваційних завершень. Зануримось.

Нижче наведений список корисних способів як зацікавити читача:

Крок 1. Створіть чудовий заголовок, якому читачі не зможуть протистояти

Без заголовка – як без дорожньої карти. Текст іде в різних напрямах, залишаючи читачів розгубленими та дезорієнтованими.

Якщо ви хочете написати чудову публікацію, яка має чіткість, стислість та переконаність, приділіть деякий час, створивши якісний заголовок, який заманює читачів і пробуджує у них нетерпіння прочитати ваші поради.

Ваш заголовок буде системою навігації для письма, яка дасть вам знати, які літературні дороги вибрати, а яких уникнути, щоб читачі доїхали до цільового місця максимально легко та ефективно.

Крок 2. Розкусіть потреби аудиторії

Виявлення того, що є гарячим та тенденційним у вашій галузі, відіграє вирішальну роль у розумінні потреб своєї аудиторії, що зробить вас кращим у письмі.

Надайте своїм м'язам письма гнучкість, додавши свій унікальний коментар або погляд на статтю, перш ніж розміщувати її для своїх читачів.

Крок 3. Прочитайте зміст конкурента

Вірите чи ні, ваші конкуренти – прекрасне джерело ідей щодо контенту. Якщо у вас виникли проблеми з розробкою тем, які будуть корисні для вашої аудиторії, перегляньте статті конкурентів.

Хочете трохи продовжити дослідження конкурентів? Перегляньте веб-сайт конкурента і візьміть на замітку побачене. Це ваша можливість заповнити прогалини у вашій публікації та, таким чином, надати більш корисний та релевантний контент для вашої аудиторії.

Крок 4. Зверніть увагу на новини

Ще одне джерело для пошуку ідей – це джерела новин. Залежно від вашої галузі, тематичні новини можуть надходити з різних джерел. Чудовим початковим пунктом для загальних новин є новини Google. Крім новин Google, загляньте в популярні галузеві інтернет-журнали та інші відповідні публікації.

Крок 5. Напишіть вступ, що захоплює і спокушає

Ви заманювали читачів своїм заголовком. Тепер ви повинні їх зберегти. Нелегке завдання, мій друже!

Читачі непостійні. Відомо, що швидко погляне, а потім зникне з вашої інтернет-святині. Ви повинні боротись, щоб утримати їх там, і те, як ви розробляєте ваш вступ, відіграє величезну роль у їхньому перегляді та сприйнятті.

Крок 6. Дайте поради, які легко прожувати та неможливо проігнорувати

Ви змусили читачів натиснути на ваш заголовок, ви переманили їх своєю вступною частиною, і тепер прийшов час виконати все, що ви обіцяли.

Якщо ви хочете, щоб читачі любили вас і з нетерпінням чекали кожної написаної вами публікації, ви перестанете «ходити» навколо теми. Ви повинні писати чітко сформульовані влучні та зрозумілі поради.

Незалежно від того, про що ви пишете, завжди займайтеся своїми дослідженнями. Дослідження змушують вас виглядати набагато правдивіше та надають вашій аудиторії більше інформації. Не забудьте завжди цитувати свої джерела та посилатися на оригінальні дослідження та висновки.

Крок 7.  Відформатуйте допис для максимальної читабельності

Хоча більшість людей вважають, що написання твору є важливим, також важливо правильно відформатувати свої публікації. Ось кілька швидких порад:

  • використовуйте короткі абзаци. Читачі пропускають великі блоки тексту. У деяких випадках непроникна стіна тексту може бути настільки відчужена для читачів, що вона відганяє їх;
  • використовуйте жирні заголовки та підзаголовки. Вони розбивають ваш вміст і дають читачам "дорожню карту", за допомогою якої його можна сканувати;
  • тримайте секції короткими;
  • використовуйте марковані або нумеровані списки. Вони полегшують засвоювання інформації та покращують доступність вмісту;
  • розбийте вміст із зображеннями. Пам'ятайте: люди пам’ятають 65% побаченого і лише 10% прочитаного.

Чим краще ви форматуєте свій вміст, тим легше читачам.

Крок 8. Займіться чимось новим та «гарячим»

Чи є теми, про які ніхто не говорить у вашій галузі? Якщо так, то зверніться до них. Коли ви наважуєтесь написати про те, чого не виграють ваші конкуренти, ви стаєте лідером думок у своїй галузі.

Крок 9.  Завершіть мотиваційним ударом

Ми майже на фініші! Настав час закрити свою статтю-бомбу з вибухом. Тут ви збираєтеся зі своїми читачами. Покажіть їм, що ви вірите в них. Змусьте їх повірити, що вони можуть досягти мети, обіцяної вашим заголовком (адже, прочитавши ваші щедрі поради, вони, безумовно, можуть).

Крок 10. Пишіть для своєї аудиторії, в першу чергу!

Щоразу, коли ви пишете повідомлення, пам’ятайте про свою аудиторію. Справді, подумайте, що ваш читач стоїть прямо перед вашим комп'ютером, і ви спілкуєтесь із ними безпосередньо.

Виграйте битву за увагу читача. Це війна, щоб отримати прихильність до ваших ідей, яку вони заслуговують. Ваш ворог? Запаморочливий масив відволікань в Інтернеті, що пожирає ваших читачів. За допомогою цих десяти способів ви можете почати розробляти якісний, переконливий вміст, який ваші читачі будуть любити.

Тож, коли ви готові вийти на арену, озбройтеся цим кінцевим набором порад і ведіть добрий бій. Ваші читачі розраховують на вас!

Автор: Ilona04

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter