Витрати на рекламу для будь-якої великої компанії немалі. Ця сума збільшується з кожним роком. Для підвищення впізнаваності бренду чи товару доводиться шукати додаткове фінансування. Існує кілька шляхів виходу з цієї ситуації. Один з них — це залучення цільового трафіку за допомогою контекстної реклами. Багато експертів вважають арбітражний трафік ефективним інструментом. При правильному плануванні перепродаж потоку користувачів може стати чудовим джерелом доходу. Ви можете заробляти на різниці між ціною покупки та прибутку від сайту рекламодавця.

Трохи про контекстну рекламу

Контекстна реклама — це демонстрація рекламних матеріалів вибраним користувачам. Наприклад, коли хтось вводить в рядок пошуку «придбати біткойн», на сторінці пошукової видачі вони побачать результати природного ранжування сайтів та рекламу Google AdWords. Тематичні оголошення будуть опубліковані на сайтах, що входять до рекламної мережі Google. Це відкриває рекламодавцю хороші можливості для збільшення аудиторії. Напрям реклами визначається з урахуванням інтересів користувача та змісту веб-сторінки.

Етапи роботи з сервісом Google AdWords

Мінімальна вартість початкового налаштування Google AdWords становить 250 доларів. Ця сума є цілком доступною для малого та середнього бізнесу. Для веб-майстра співпраця буде вигідною, якщо він працює з кількома клієнтами. Коли їх більше ніж 10, то ви можете запропонувати клієнтам послуги з бюджетною ціною (всього 20-25 доларів). Початківцям варто звернути увагу на наступне:

  • Цілі рекламної кампанії. Спочатку потрібно вивчити ринок. Це потрібно для того, щоб зрозуміти, що шукають користувачі. Ви повинні визначити основні напрямки роботи.
  • Вибір ключового слова чи групи пошукових запитів. Можна використовувати спеціальні платформи. Якщо ви трохи розбираєтесь у програмуванні, зможете самостійно зібрати семантичне ядро. Це набагато дешевше.
  • Таргетування. Якщо створити окремі групи клієнтів, буде зручно контролювати рекламу. Трансляції для цільової аудиторії будуть значно дешевшими.
  • Розрахунок витрат на рекламу. Кінцева сума залежить від типу мереж та пристроїв для просування. Ви повинні зрозуміти, який із варіантів вам потрібен. Люди різного віку користуються різними пристроями. Якщо ви виберете один конкретний напрямок, вкладення коштів у рекламу буде більш виправданим.
  • Складання графіку для трансляції реклами, розбиття ключових слів на семантичні групи. Процес займає від декількох місяців до півроку.

Автор: vanyakovalchook

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter