Хочеш бути копірайтером, але не знаєш, з чого почати і як отримати своє перше замовлення? Тоді ця стаття для тебе.

Повір в себе - знайди себе в копірайтингу

Безліч авторів-початківців часто втрачають терпець і сподівання ще на початку свого творчого шляху, і помиляються думаючи, що займаються не своєю справою. Без досвіду або хорошого рейтингу всі спроби отримати першу роботу зазнають поразки. Спостерігаючи за діяльністю бувалих копірайтерів, вдається знайти багато секретів, і все-таки домогтися пропозиції від замовника. Тепер розберемо, як початківцю копірайтеру отримати замовлення. Можливо, такий спосіб не є найдієвішим і не дає 100% гарантій, але все ж раджу новачкам перевірити його на практиці.

Грамотно створи портфоліо

Перше, що потрібно зроби - це приділити увагу своєму портфоліо, яке, по суті, є твоїм обличчям в очах замовника - чим якісніше ти його складеш, тим більше уваги воно може привернути. Перерахуй всі свої захоплення та інтереси, курси, які відвідав, освіту, яку отримав. Якщо добре володієш іноземною мовою - обов'язково вкажи про це також. Коротко розкажи про свою професійну діяльність, опиши досвід роботи. Додай кілька своїх найцікавіших статей, якщо у тебе їх немає - напиши.

Як отримати замовлення?

Зарекомендуй себе. Існує кілька перевірених способів, як початківцю-копірайтеру отримати замовлення:

  • перший спосіб - можна написати цікавий коментар у популярному блозі на біржі копірайтингу;
  • другий спосіб - створити свій блог. Постався до його ведення і наповнення дуже відповідально, і тебе обов'язково помітять хороші замовники. Багато з них саме так і шукають нові таланти.

Вибирай теми, які близькі тобі

Більшість новачків подають заявки на виконання роботи по всіх можливих напрямках і, коли отримують схвалення від замовника, з жахом починають вивчати відповідну тематику в інтернеті. В результаті не вкладаються в терміни, пишуть низькоякісний матеріал і, в кращому випадку, отримують статтю назад на доопрацювання. Найчастіше їм відмовляють в оплаті і заносять в чорний список.

Перш ніж подавати заявку, уважно переглянь всі варіанти. Вибери теми, про які маєш уявлення, і сміливо рухайся вперед! Замовник може не відразу звернути на тебе увагу, але якщо все ж зверне - постарайся на славу. Перша стаття повинна бути дуже якісною і справити незабутнє враження. Звичайно, це не означає, що при написанні всіх наступних статей можна буде розслабитися.

Існує ще один перевірений спосіб. Запропонуй замовнику написати безкоштовну тестову статтю для того, щоб він зміг оцінити рівень твоєї майстерності. Такий маркетинговий хід гарантує позитивний результат. До речі, замовники часто оплачують і тестову статтю, якщо вона цікава, доступно і грамотно написана. Вір в себе, доклади максимум зусиль, і удача обов'язково посміхнеться тобі!

Автор: iwankabych2706

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter