Заробляти гроші, не виходячи з дому, стало цілком реально. Скільки десятиліть в нашій голові був стереотип: "Хочеш заробити? Вставай з дивану!". Виявилося, що тепер це не обов'язково. Маючи достатні навички правильного письма, можна організувати робоче місце на власній кухні.

Рерайтинг - це процес створення нового унікального тексту з наявного в інтернеті або наданого замовником. Завдання, здавалося б, нескладне, але потребує певного багажу знань і відповідальності. Щоб набити руку в цій справі, необхідно починати із сайтів, де пропонують невисоку оплату праці. Згоджуючись на таку роботу, початківець зможе відшліфувати свої вміння і навички, а замовник розуміє, що оплачує мінімальні гроші, тож якість не завжди відповідатиме очікуванню.

Особливості початку роботи рерайтером

Рерайтер також може написати власну статтю на цікаву для нього тематику і викласти її на спеціалізованому сайті. Зацікавлений замовник купить її, але на це може знадобитися не один місяць, тож негайної оплати чекати не варто.

Реєструючись на біржах для копірайтерів, новачку необхідно пройти тест на грамотність або написати статтю на задану тему.

Важливо звертати увагу на складність завдання. Замовник очікує певної якості, томі слід брати в роботу статті, з якими можна впоратися.

Виконання ТЗ (технічного завдання) є обов'язковим в роботі рерайтера. Якщо воно буде не виконано, замовник поверне статтю на допрацювання або відмовиться від послуг виконавця, тому при написанні необхідно дотримуватися всіх умов оформлення текстів.

Біржі для роботи в сфері рерайтингу

Існує багато бірж, де рерайтер-початківець може знайти роботу. Розглянемо основні:

Uatxt.com - найвідоміша українська біржа для копірайтерів та рерайтерів.

При користуванні наступними сайтами існує ймовірність ускладнення виводу коштів, оскільки сайти російського походження.

Etxt.ru - одна з найвідоміших бірж для рерайтерів, копірайтерів і перекладачів. Характеризується невисокою оплатою статей, тож виконавець впевнено може починати свою діяльність саме тут.

Text.ru - зручний сайт для продажу вже створених статей, а також гарний старт для новачків.

Copylancer.ru - ще одне поле діяльності копірайтингу.

Advego.ru - популярна біржа, де існує велика конкуренція серед виконавців.

Отже, обираючи сайт для роботи, необхідно звернути увагу на:

  • особливості виведення коштів і можливість їх зарахування на українську банківську картку;

  • написання вступної статті із запропонованого переліку тем або з урахуванням власних інтересів;

  • проходження тесту грамотності;

  • вартість оплати та рівень складності замовлень;

  • можливість виконати всі ТЗ, задані замовником.

Варто тільки почати, адже спочатку ви працюєте на досвід, а потім досвід працює на вас!

Автор: Forgetmenot

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter