Багато власників сайтів вже переконалися в тому, що ефективне просування ресурсу в інтернеті прямо залежить від контенту на сайті. Багатьом інтернет-підприємцям необхідний якісний унікальний контент. І вони готові за нього платити! Можна найняти копірайтера в штат. Можна купувати контент на біржах копірайту. І той і інший способи мають свої позитивні та негативні сторони. Але ж можна навчитися і самому писати унікальний контент для свого сайту. Думаєте, це складно? Зовсім ні!
На перший погляд може здатися, що навчитися писати якісні та цікаві статті дуже складно. Але це не так! Кожен з нас може цьому навчитися. Було б бажання.
Якщо розібратися, кожен з нас в школі займався написанням невеликих статей у вигляді творів на вільну або строго задану тему! Безумовно, не в кожного з нас це виходило дуже добре. Однак, погодьтеся, у багатьох з нас не було стимулу вчитися висловлювати власні думки в текстовій формі.
З одного боку – я завжди любив писати твори. І навіть отримував за них відмінні оцінки. Пишіть "від себе", викладайте матеріал виключно своїми словами, переказуйте інформацію у власному неповторному стилі, висловлюйте свої емоції, і ви будете унікальні на 100%.
На одні й ті ж речі у кожного свій індивідуальний погляд, особливий склад і мовні конструкції. Тому будь-який самостійний автор вже унікальний за визначенням.
Як писати унікальні тексти для сайту? 5 головних секретів
-
Уникайте великої кількості технічних та інших спецтермінів, які не можна замінити синонімами або іншими словами.
-
Не використовуйте дослівно цитати, відомі вирази, вони вже написані до вас, і будуть знижувати відсоток унікальності.
-
Не цитуйте нормативні документи, загальнодоступні закони, видані в інтернеті або книжковою індустрією.
-
Придумайте свою структуру статті, відмінну від вихідного матеріалу (свій стиль).
-
Використовуйте для пошуку синонімів спеціальні зручні онлайн- сервіси.
Уникати плагіату в статтях ви навчитеся швидко. Просто будьте уважні на самому початку, не допускайте дублювання контенту, перефразуйте кожен абзац вихідного матеріалу. Прочитайте інформацію, потім приберіть її із зони видимості. Тоді не виникне спокуси підглянути та почати «думати» чужими словами. Знайдіть свій стиль, викладіть суть з вашої точки зору і включіть власну авторську унікальність!Спробуйте копірайтинг в чистому вигляді. Потрібно просто підібрати тематики, в яких ви добре розбираєтеся. Вони можуть бути пов'язані з вашою освітою, основною професією, хобі.
Чи не відчуваєте себе фахівцем? Так станьте ним! Мова не про те, щоб вбити пару фраз у вікно пошуковика, а потім прочитати перші 2-3 статті в пошуковій видачі. Потрібно досить довго та уважно вивчати серйозну літературу (книги, енциклопедії, професійні сайти, журнали).
Автор: ilkow