Робота з написання статей залежить від уміння володіти усіма відомими стилями мовлення.

У мовній науці відомо п'ять стилів: публіцистичний, науковий, офіційно-діловий, художній, розмовний. Напевно, жоден з них не є таким важливим для цієї роботи, як публіцистичний. Адже робота з написання статей на замовлення схожа з роботою журналіста. Однак цей стиль використовують не тільки у журналістиці, але й у різних суспільних, економічних та культурних відносинах.

Публіцистичний стиль як мова журналістики має за мету нести інформацію у широкі маси. Але не просто розповідати цю інформацію, а надавати їй певного забарвлення для створення потрібного мислення у населення. Виходячи з цих двох функцій: інформативної та агітаційної, можна виділити ряд основних рис. Найперше – це простота і доступність, які просто необхідні для створення масового продукту.

Не менш важливим є пошук новизни, що веде за собою появу неологізмів, які з часом і постійним використанням стають сталими виразами. Реклама покликана привернути увагу читача. Ще однією важливою рисою є правдивість, яка, на жаль, часом втрачається через бажання будь-якими методами вплинути на маси. Стандарт, притаманний стилю, пов'язаний з постійним повторенням однакових дій, вдало поєднується з експресією для досягнення бажаного ефекту. Текст, написаний у цьому напрямку, бере собі за основу певну суспільну проблему, різнобічно її описує, пропонує шляхи вирішення та у кінцевому результаті завершується логічним висновком.

Мова стилю багата різними складовими, запозиченими з інших напрямків. У ній поєднуються точні дати, імена, місця, терміни, заклики, гасла та образна лексика, емоційні слова та вирази, перифрази, перебільшення, вживання термінів у переносному значенні, використання різних типів речень.

Цей стилістичний напрям має свою диференціацію на такі види: науково-публіцистичний, художньо-публіцистичний та стиль ЗМІ.

До жанрів цього напрямку належать стаття, репортаж, інтерв'ю, звіт, рецензія, огляд, нарис, фейлетон, який має сатиричне направлення. Не можна оминути увагою ораторське мистецтво, яке є усною формою стилю.

У сучасному світі важливу роль відіграє інформація. Вона може бути інструментом впливу і від правильної її подачі залежить формування суспільної думки. Публіцистика у цьому плані справжня зброя, уміння користуватись нею може привести на вершину успіху.

Автор: eleni

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter