На сьогодні, в період розвитку цифрових технологій, можна просто заробляти кошти, не виходячи з дому. Для цього необхідні тільки ноутбук і Інтернет. Можна лише написати статтю і продати її в мережі Інтернет, де велика кількість різних сайтів, як і українських, так і закордонних пропонують її купити за певні кошти.

Найпопулярнішими сайтами є: Etxt.ru, Advego.com, A24.biz, Freelancehunt.com, Uatxt.com, Copylancer.ru. Для новачків можна легко зареєструватися та реалізовувати свої статті на вибрані теми. Слід ретельно перевірити, які теми статей зараз популярні на тому чи іншому сайті. Це допоможе швидко продати статтю, а не чекати на її покупця довгий період.

Одним із популярних сайтів є Etxt.ru.  На цій російськомовній біржі, згідно з відгуками, дуже багато замовників, цілодобова служба підтримки та доброзичливі модератори. Однак не так легко, як здається на перший погляд, тут продавати статті. Перш ніж виставити їх на продаж, автор має заробити хоча б 100 рублів. Якщо не виходить, можна просто покласти їх на рахунок і можна сміливо продавати свої роботи.

Статті на біржі проходять ряд важливих перевірок, для того, аби покупцям дійшов тільки якісний матеріал. Для нових авторів перевірка поданого матеріалу відбувається вручну. По часу це займає приблизно до 6-7 днів, але часто перевіряють швидше. Для тих авторів, які вже давно на біржі та мають високий рейтинг – перевірка статей відбувається автоматично. На це затрачається приблизно до кількох годин. Щоб досягти такого рейтингу на сайті, необхідно подавати матеріал без будь-яких помилок: орфографічних, синтаксичних чи пунктуаційних. Тоді довіра до вас, як виконавця, виросте і відповідно збільшиться рейтинг, що призведе надалі до автоматичної перевірки робіт.

Перш ніж завантажити роботу на сайт, необхідно перевірити унікальність даного матеріалу, адже він належить до розряду авторських статей, де унікальність має становити від 95%. Також потрібно подумати про ціну роботи. Вона має бути адекватною, зважаючи на актуальність статті, обсяг, кількість помилок та персональний рейтинг на сайті.

Якщо всі поради виконані та стаття якісна, можна впевнено викладати її на сайт. Після перевірки вона буде виставлена на біржі, де замовники зможуть її придбати. Коли стаття продана, про це прийде повідомлення, чим більше повідомлень – тим більше коштів.

Наступною популярною біржею статей є Copylancer.ru. На цьому сайті перевірка статей відбувається трішки швидше, приблизно до чотирьох днів. При завантаженні роботи необхідно самому вказати її якість та ціну за 1000 знаків. При цьому необхідно врахувати обмеження в ціні, які біржа встановлює сама. Тут мінімальна ціна за 1000 знаків фіксована і становить  5-7 рублів. Максимальну ж ціну автор встановлює сам.

Корисною особливістю сайту є встановлений показник попиту, який вказується на біржі. Відповідно до нього можна передбачити, як швидко куплять статтю на сайті. Але є і нюанси. Для того, щоб продавати статті, необхідно мати підвищений статус. Щоб його досягти, потрібно виконати ряд умов:

  1. завантажити фото в профіль;
  2. виконати замовлення мінімум десяти замовників;
  3. отримати середню оцінку від 4,5.

При отриманні підвищеного статусу збільшується мінімальна ціна за 1000 знаків, при вищому статусі – мінімальна ціна становить від 50 рублів. Це говорить про те, що варто підвищувати свій статус.

Наступна велика і популярна біржа статей – Advego.com. Перевірка модераторами статей відбувається вручну і триває до трьох днів. Якщо в тексті більше, ніж одна помилка – стаття відправляється на доопрацювання. Також варто подбати й про унікальність матеріалу. Вона перевіряється за допомогою Advego Plagiatus і повинна становити мінімум 90%.

Великою перевагою сайту є те, що статті можна завантажувати одразу ж після реєстрації. Це дає великий шанс новачкам швидше заробити кошти, адже тут можна встановлювати ціну незалежно від якості та рейтингу.

Ще однією біржею для новачків є WMmail. На цьому сайті можна легко продати будь-яку статтю. Процес дуже простий. Достатньо завантажити матеріал, вказати необхідні дані й готово – стаття вже у продажі.

Але є біржі,  де продавати набагато складніше. Однією з таких є сайт Text.ru. Йому властива дуже жорстка перевірка. Це пояснюється тим, що модератори «стягують» відсотки з некомпетентних авторів – чим більше статей з помилками, тим більшу частину від продажної ціни сплачують виконавці. Однак деяким вдається регулярно реалізовувати свої статті на біржі, не переходячи допустимий рівень помилок.

Отже, на усіх перерахованих біржах є свої правила та умови. Для кожного сайту важливими є унікальність та відсутність помилок. На якій краще працювати, обирати самим авторам. Найкращим варіантом є попрацювати на кожній біржі та хоча б раз з кожної з них вивести кошти на карту, адже це також складний процес, особливо для авторів, які не є громадянами Російської Федерації (майже усі популярні біржі є російськими сайтами).

Важливою позитивною рисою є те, що можна працювати на усіх біржах одночасно, але продати статтю, навіть на різних сайтах, можна лише раз. Простори Інтернету безмежні – щодня тут створюються нові сайти та біржі. Навіть, якщо не вийде заробити бажане, праця на сайтах дає позитивний досвід в співпраці з клієнтами.

Автор: Yano4ka95

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter