На дворі вже 21 століття… Нове покоління давно перестало захоплюватися видатними письменниками, виконавцями, художниками, космонавтами та багато іншим. Вони не знають ні одного вірша Тараса Шевченка, на честь кого чи чого названо їхнє рідне місто, але вже зібрали нові «луки» на завтрашню зустріч з «топовими» блогерами…

То чи справді корисні блоги в соціальних мережах?

Насправді, так. Ні для кого не секрет, що соціальні мережі допомагають розвинути бізнес, знайти свою аудиторію, а також забезпечити себе великим колом однодумців і не тільки. На просторах інтернету можна знайти багато платформ, за допомогою яких можна почати свій блог. Це такі соціальні мережі, як: Instagram, Facebook, Telegram та багато інших.

Отже, з чого потрібно почати розвивати свій бізнес?

Для початку потрібно вибрати одну з платформ, на якій можна створити сторінку зі своїм бізнесом. Красиво оформити сторінку, грамотно та цікаво написати текст, заохотити відвідувачів чимось цікавим та неординарним, для прикладу: зробити розіграш подарунків, додавати до кожного замовлення якийсь приємний бонус, забезпечити постійних клієнтів знижками й так дальше.

Дуже великою популярністю користується реклама у блогерів, що володіють великою аудиторією людей, які довіряють їхньому вибору. За допомогою цього можна швидко зібрати своїх покупців та підвищити рейтинг магазину/бізнесу/власної справи. Також на просторах інтернету можна знайти багато цікавих та пізнавальних блогів, з яких можна почерпнути море нової інформації.

Мають попит такі напрямки блогу, як от:

  • подорожі та туризм,
  • beauty-блоги,
  • тваринний світ та волонтерство,
  • екологія,
  • мода,
  • кулінарія,
  • материнство,
  • медицина та багато інших.

Але не все так класно, насправді

Часто ми довіряємо людям, які подекуди можуть рекомендувати не завжди якісну річ. Є багато таких магазинів-шахраїв, які, замовивши рекламу в блогера, просто залишають своїх покупців з пустими руками. Такі випадки доволі часто можна зустріти, а це вкотре підкреслює те, що не завжди можна довіряти таким людям. І після цього варто задуматися, чи допомагають блоги, адже багато дітей та підлітків саме блогерів беруть собі в приклад.

Отже, можна зробити висновок, що соціальні мережі є дуже корисними для розвитку бізнесу, але не зовсім для молодого покоління. Набагато корисніше читати книжку, аніж бути в'язнем інтернету.

Автор: vika210227

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter