Довгий час працювали над статтею? Вклали в неї багато сил та енергії, а її, у якості товару не купляють, тобто вона не користується попитом? Можливо буде достатнім змінити назву, анотацію, спростити / скоротити текст, попрацювати над лексикою? Якщо це не допомагає, розглянемо деякі можливі помилки, з якими часто стикаються початківці-копірайтери.

Незатребувана тема статті

Час летить дуже швидко і інформація при цьому також швидко застаріває. Усе менше затребуваною стає інформація про минуле. Більшість людей цікавить що є сьогодні, а ще краще – що буде завтра. Тому найбільш актуальними є статті про сьогодення та майбутнє.

Невдала назва

Вона являє собою негативне, песимістичне бачення товару, проблеми або явища. Пропозиція перевести негатив у позитив з можливими варіантами – це вже інша справа! Тому вдала назва має спонукати / закликати читача до ознайомлення з текстом, інтригувати, бути цікавою, оптимістичною, має відображати сутність статті тощо.

Ключові слова, або їх набір

Вони мають розкривати тему статті і використовуються пошуковими системами для її пошуку у мережі. Вони бувають двох видів: високопошуковими, але не конкретними (фільми, речі, явища) та слабопошуковими і більш точними (фільм, річ або явище з конкретною назвою / описом). Ключові слова першої групи, на відміну від другої, потребують залучення великих коштів і розраховані для великої аудиторії користувачів. Головне завдання копірайтера – оптимізувати статтю під ключові поняття.

Об’єм тексту

Копірайтер має поважати свій час і час інших людей. «Час- це гроші» має стати для нього головним девізом. Тому маленький, але інформаційно місткій текст буде заслуговувати на більшу зацікавленість, і відповідну винагороду. Витрачати час на читання великих текстів – марна справа.

Граматичні, пунктуаційні і речові помилки

Вони мають бути зведені до мінімуму. Ліпше на деякий час відкласти текст і зайнятися іншим, а потім повернутися і ще раз прочитати написане раніше. Використовуйте сайти для перевірки правопису, вчить правила, користуйтеся довідниками, словниками тощо.

Резюме

Варто спробувати писати статті на декілька тем одночасно. Постійно працюйте над поповненням свого магазину новими статтями. Вибирайте декілька категорій для розміщення статті. Це підвищить шанси на її знаходження пошуковими системами.

Не будьте жадібними, не гоніться за великими коштами. Потрібно назначати адекватну ціну за статтю. Нехай щастить Вам!

Автор: inna555

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter