Робота копірайтером на сьогодні стала однією із найбільш затребуваних у всесвітній павутині. Пов’язано це, звісно ж, із колосальним розширенням використання Інтернету як механізму реклами та просування послуг. Якщо перед Вами постає питання покупки якісної статті, то ось декілька принципів пошуку хорошого копірайтера.

Що таке копірайтинг та з чим його їдять

Копірайтинг – це процес написання оригінального тексту для реклами або презентації. Це саме те, що Вам потрібно для заохочення аудиторії та представлення продукту. Звернувшись за послугами до копірайтера, Ви отримуєте статтю – опис того, що бажаєте продати з максимально необхідними для Вас вимогами. На відміну від рерайтингу, копірайтинг надає в кінцевому результаті унікальний текст, а не перефразування інших джерел, тому запам’ятайте різницю, щоб не помилитися із вибором виконавця.

Як обрати хорошого копірайтера?

1. Де шукати. На даний час існує величезна кількість текстових бірж, де можна знайти виконавця практично будь-якого завдання в безлічі галузей діяльності. Отже, найперше що потрібно для пошуку копірайтера – визначитись, чи пропонує біржа контент з необхідної для Вас тематики.

2. Кого шукати. Далі потрібно знайти власне виконавця роботи. На біржах свої послуги пропонують як фрілансери, тобто люди, які працюють «самі на себе» і пропонують послуги самостійно, так і працівники рекламних агентств. Обирати залишається Вам, але ось декілька пунктів, які допоможуть визначитись, хто ж Вам потрібен:

  • Фрілансери пропонують послуги самостійно, тому зв’язуються і працюють із замовниками напряму.
  • Рекламні агенти найчастіше працюють через менеджерів компанії, тому необхідно детально уточнювати нюанси замовлення.
  • Фрілансери, зазвичай, не прив’язані до комерційних структур, тому є велика імовірність, що вони візьмуться за ваше замовлення, але завжди є імовірність, що виконавець не встигне вкластись до дедлайну.
  • Рекламні агенти можуть відмовити у написанні термінової статті, проте, через велику кількість працівників у компанії, майже із 100% імовірністю можна бути впевненим в отриманні продукту в строк.
    Важливо пам’ятати, що ошукати Вас може будь-хто, повністю покладатись на іншу людину ніколи не можна, тому якщо написання статті для Вас є катастрофічно важливим – оберіть максимально перевіреного виконавця.

3. Як обрати. У всіх копірайтерів на біржі існує профіль з відгуками та портфоліо, де Ви можете пересвідчитись у якості роботи, яку пропонує виконавець. Не полінуйтесь перечитати декілька статей, щоб визначитись, чи влаштовує Вас стиль та манера написання. Перегляньте відгуки інших користувачів, які колись уже купували статті у цього копірайтера. Зв’яжіться з виконавцем, обговоріть можливість написання ним необхідного тексту, вартість та строки роботи.

Якщо Ви пройшли усі пункти та домовилися із копірайтером – вітання, Ви на половину шляху до успішного представлення власного продукту!

На завершення

Отже, підсумовуючи все вищесказане, можна з впевненістю сказати, що обрати хорошого копірайтера не складно, якщо підійти до цього питання відповідально та уважно. Не забувайте деталізувати та уточнювати свої побажання, тоді Ви отримаєте саме той результат, за яким прийшли.

Автор: yuliia07

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter