Бувають такі тексти, які хочеться перечитувати знову і знов, а є такі, що не виникає бажання дочитати навіть одне речення. Чому так стається? Відповідь очевидна! Стаття – це не тільки набір букв і символів, це результат розумового процесу, який має на меті донести до читача певну думку чи судження.
Для того, щоб стаття мала попит, автор вдається до певних, свого роду, пасток, в які він хоче втягти читача. Читець і сам може не підозрювати, що він впав у капкан, водночас він вже є палким прихильником автора.
Але є і певні помилки, що здійснюють автори, які, у свою чергу, відлякують читачів. Для того, щоб їх не здійснювати і вберегтись від них, я назву ТОП-11 помилок, із-за яких вашу статтю не читатимуть!
1. Ви нудні! Ви висвітлюєте очевидні речі, не розказуєте щось нове чи унікальне, просто повторюєте думки, які давно вже до вас є написаними. Не бубоніть про те, що всім набридло, а говоріть про те, що є цікавим сьогодні й зараз.
2. Ви перебільшуєте чи навіть брешете читачу! Ви стверджуєте, що ваша продукція є першою на ринку, а в реальності вона пасе задніх. Брехати читачу це шлях до краху. Хай у вас будуть маленькі досягнення, але вони є. Будьте з читачем щирим, і він подякує вам за це.
3. Ви накручуєте знаки! Думку треба писати коротко. А не за допомогою символів збільшувати розмір тексту.
4. Ви робите висновки за читача! Читець сам обирає, які статті йому читати. Він вправі робити висновки та не любить, коли йому нав'язують свою думку. Читач має своє мислення, то ж дайте йому робити висновки самостійно.
5. Ви пишете велетенські тексти! Однією із найбільших помилок авторів є те, що вони пишуть дуже багато тексту, а думки в ньому мало, як то кажуть: «ллють воду». Люди не хочуть читати багато, а надають перевагу тим текстам, в яких все описано чітко і лаконічно.
6. Ви надто нав'язливі! Цей пункт відноситься до тих, хто продає свої статті. Не потрібно бути настирним, якщо комусь буде потрібен ваш текст, його беззаперечно куплять, а якщо нагадувати про себе по сто раз на дню, це вам точно не допоможе.
7. Ви надаєте перевагу пліткам! Збирати плітки - не найкращий вибір автора, це те, що найбільше не любить сучасний читач. Він надає перевагу фактам, а не пліткам.
8. Ви не вірите в те, про що пишете! Свою роботу потрібно любити, тільки тоді ви досягне висот в ній. Важливим є вміння пройнятися темою, про яку пишеш, писати від душі і вірити в те, що ти хочеш донести читачу.
9. Ви ігноруєте бажання читача! У статтях потрібно висвітлювати ті теми, які цікаві читачу. Якщо він неодноразово просить вам розповісти про якусь тему, це обов'язково треба зробити, а писати про те, що читцю не цікаво – це перший крок до краху.
10. Ви оббріхуєте інших! Існує вираз, що негатив відштовхує. Це правда. Адже коли ви говорите за інших погано, читачу це не буде подобатися, і він не буде вважати вас добросовісною людиною. Тому побільше позитиву, і все буде добре.
11. Ви родич Тараса Шевченка! Письменники вміють перетворювати одне речення в десять, але ви не є ним. Тому чим коротше, тим краще.
Той, хто не вірить у своє слово, в силу думки, ніколи не стане повноцінним автором, який беззаперечно може досягти успіху. Для того щоб потрапити в серце читачу, потрібно любити його, зацікавлювати знову й знов, писати те, що він хоче прочитати. Навчіться бути потрібним читачеві, стати для нього корисним, і лише тоді ви будете успішним! Але пам'ятайте, що успіху ви досягли за допомогою нього – читача!
Автор: alenyshka12345