Дехто може подумати, що це досить складно, проте єдине, що вам дійсно необхідно, – це трохи натхнення, креативу, а також знання кількох нескладних правил.

Отож, зараз розглянемо ці прості, але дієві рекомендації.

По-перше, не намагайтеся писати надто довгі речення. Для розкриття основної суті досить 7-8 слів, адже встановлено, що людині потрібно лише 30 секунд для того, щоб зацікавитися. Тому довгі та громіздкі заголовки не приваблюють, а навпаки відштовхують своєю складністю.

По-друге, назва не повинна залишати після себе хоч якісь питання та відчуття недомовленості. Дайте повний обсяг інформації і її подробиці, пишіть зрозумілою і простою мовою.

Третє важливе правило – це використання чисел. Все дуже просто: числа показують міру важливості оголошення і дають людині можливість зрозуміти, скільки вигоди вона отримає в майбутньому. І чим більше число, тим оголошення видається важливішим.

Також пам’ятайте про таке правило: ніколи не використовувати заперечення. Жодних «ні», «не». Вживання таких негативних часток може, навпаки, злякати аудиторію, або люди просто можуть їх не помітити, і в такому разі реклама матиме протилежний ефект.

Варто ще розуміти, що будь-який заголовок повинен бути оригінальним, привабливим, а не шаблонним та нудним. Створюючи заголовок, не слід вживати мовні штампи та кліше, такі як: «Відкрий для себе», «Найвищий рівень якості», «Чудове рішення». Дійсно, звучить досить нецікаво, а отже уваги від аудиторії очікувати не слід.

Отже, написання вдалого та цікавого заголовку – це справжня творчість, від результату якої залежить і успіх. Досвідчені маркетологи знають деякі цікаві способи, завдяки яким можна не просто зацікавити людину у товарі чи послузі, а й підштовхнуть її заплатити гроші за покупку.

Найбільш розповсюдженим варіантом є так званий заклик. Окличні речення надають більшої емоційності та експресивності. Наприклад : «Купуйте у нас – не пошкодуєте!». Такий метод не просто змушує людину купувати товар, а й відчувати себе емоційно залученим.

Звісно, досить дієвими є і назви, які містять в собі антитезу, тобто протиставлення: «Мінімум калорій – максимум смаку» (реклама Coca Cola). Тут спрацьовує наша людська психологія. Коли є проблема, і нам одразу пропонують її рішення, або коли нам показують найважливіші переваги товару.

Окрім цих методів є і безліч інших. Зокрема:

  • Метафори (коли використовуються різні значення одного і того самого слова).

  • Ідіоми та приказки.

  • Гра слів.

  • Навіювання інтриги.

  • Питання, що починаються зі слів «Як», «Де» і тому подібних.

  • Надання гарантії щодо актуальності товару чи послуги.

Не забувайте, що людей цікавлять, в першу чергу, їх власні потреби та проблеми. Якщо заголовок актуальний та спрямований на ці потреби, то він скоріш за все матиме успіх, а людина буде читати ще й основний текст. Зрозуміло, що у різних випадках заголовки можуть мати свою власну специфіку та особливості, але дотримуючись певних загальних правил та застосовуючи різні хитрощі маркетингу, можна досягти дійсно непоганих результатів.

Автор: msvaleriie

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter