Для того, щоб вирішити, якою є стаття – поганою чи хорошою, не обов’язково бути спеціалістом в журналістиці чи письменником. З першого погляду на декілька речень читач розуміє, чи буде він продовжувати чи ні.

Отже, погану статтю можна виявити за декількома параметрами. В першу чергу всі звертають увагу на заголовок, і якщо він з ряду сенсацій, швидше за все, це для приваблення більшої кількості читачів.

Наступне – великий обсяг інформації, «збитий» в один текст, без підзаголовків, виділень, абзаців. Звичайно, таку статтю читати досить нудно і втомливо.

Тому багато хто вирішує розбавити роботу ілюстраціями, та це не завжди вдало. Якщо фото стокове, і читач його зустрічав не раз, зрозуміло, що про унікальність статті не йдеться.

Не менш важливим є стиль написання. Якщо людина шукає пояснення до того чи іншого документа, а навіть на початку статті їй зустрічається весь спектр емоційно-експресивної лексики – це вже погана стаття.

Також ніхто ще не скасовував основних правил написання статті. Якщо їх дотриматися, можна говорити про п’ятдесят відсотків успіху. Структура статті повинна містити заголовок, вступ, головну частину і висновок. Інформацію потрібно викладати лаконічно, аргументовано і, звичайно, грамотно.

Варто згадати про обсяг роботи. Якщо описати проблему можна за допомогою двох тисяч знаків, не варто писати романи, охоплювати суміжні теми, говорити ще раз про очевидне. Потрібно розповідати про щось одне, просто і зрозуміло. Головне, щоб була розкрита суть.

Ці фактори дають загальне уявлення. Якщо ж статтю дочитати десь до середини, розуміємо, наскільки автор обізнаний в даній темі.

Хорошою стаття буде тоді, коли автор дійсно розбереться, заглибиться в суть проблеми, про яку пише. Надасть корисну і максимально нову інформацію. Аби читач зустрівши заголовок, зрозумів, що це – саме для нього, а дочитавши до кінця - здобув те, що шукав.

Навряд чи робота буде хорошою, якщо у автора несприятливі обставини для написання, що є дуже важливо для «людей слова»: поганий настрій, негативна атмосфера або просто не його тема. Не варто братися за всі пропозиції або за декілька проектів одразу.

Перед тим, як взятися до роботи, варто чітко уявити, про що буде йти мова, все продумати до деталей. Тоді часу витратиться менше і працювати буде легше.

Запорука успіху статті – сумлінна праця автора, а не гонитва за кількістю символів і, відповідно, заробітком. Кожна людина повинна займатися тим, до чого лежить душа – тоді й результат буде хороший.

Автор: Wiktoriasvid

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter