Копірайтинг – це робота для цілеспрямованих і прагматичних людей. Заробіток копірайтера відповідає кількості та якості виконаної ним роботи.

  • Копірайтер-початківець. Копірайт такого працівника оцінюють в 5-7 грн за 1000 символів без пробілів. Якщо писати в день по одній статті на 2000 символів, виходить по 300 гривень заробітку в місяць.

  • Копірайтер середнього рівня кваліфікації. Копірайт коштує приблизно 15-25 грн за 1000 символів. За місяць можна заробити 900-1500 грн.

  • Копірайтер-професіонал. Роботу оцінюють від 3 у.о. за 1000 символів без пробілів. За місяць зарплата становить, відповідно, від 4000 грн і вище.

Загалом, кожен копірайтер сам обирає собі ціну, за яку готовий продавати свої статті. Скільки можна написати в день, залежить від конкретної людини. Хтось пише по 2000 символів на день, а хтось по 5-7 статей, нехтуючи своїм сном та вихідними.

Відгуки копірайтерів:

Caprise: «Я 100 % початківець в написанні статей. За місяць я заробила 1000 гривень. Спробуйте, не пожалієте! ».

Роман: «Работаю два года. В скучные времена вывожу с биржи по 4000-5000 грн, в рыбные по 8000-15000 грн».

Виталий: «Мое зарабатывание началось именно с бирж контента. Скажу сразу, новичкам доверяют редко. Сначала важно иметь хорошее портфолио. Сейчас пишу в сфере high tech и автомобилей. Эта работа у меня не основная, но приносит неплохой доход. В месяц имею примерно 300-500 долларов».

Мery44: «Мені 20 років. Так, спочатку платять мало, але з часом набираєшся досвіду і можна влаштуватися на більшу зарплату. Я зараз одержую приблизно 300 доларів у місяць. Надіюся з часом підвищити свою кваліфікацію».

Віктор: «Пишу 6 днів на тиждень по 4 сторінки Word в день. Отримую 13000 рублів у місяць».

Алина: «Я работаю уже 6 лет. Начинала на простых биржах, теперь уже работаю на самой дорогой, на которую берут только по экзаменам. Работаю по 2 часа в день, больше не хочу. Зарабатываю не так много, но на жизнь полностью хватает, при высоком рейтинге на бирже и постоянных заказчиках».

Инесса: «Сейчас через биржи копирайтером можно зарабатывать по 45 тыс. рублей в месяц, работая по 6 часов в день. Деньги сами в карман не полезут!»

Ліліана: «Я працюю копірайтером тільки у вільний час, одержую в місяць приблизно 1000 грн, при цьому не переробляюсь. Гроші зайвими не бувають».

Отже, з часом копірайтер набирається досвіду, звикає до роботи, починає швидше писати, швидше приходять нові думки в голову, тому можна скоріше та якісніше написати текст. Час – це гроші, не марнуйте його!

Автор: Яра17

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter