Ми говоримо забагато про свободу та лібералізм, проте, закінчивши навчальний заклад, починаємо суперечити своїм бажанням, коли обираємо роботу в офісі по вісім та навіть більше годин. Виснажені, не вистачає сил, щоб приготувати їжу. А коли з’являється сім’я? То чи є час для найрідніших? А у твій єдиний вихідний маєш сили кудись їхати, подорожувати? Чи шалька терезів із «поспати цілий день» переважує? Тоді найкращий вихід – відчути себе вільним на віддаленій роботі. Віддалена робота є покликанням:

 • для тих, хто найбільшим «гріхом» вважає прокидатися раніше дев'ятої;
 • для тих, хто цінує свій час для саморозвитку;
 • для тих, хто вважає офісну роботу марною тратою грошей (на транспортний засіб та постійні обіди, а, можливо, сніданки та вечері);
 • для тих, хто цінує комфорт;
 • для тих, хто хоче відкривати світ;
 • для тих, хто ненавидить стресові ситуації поза домом;
 • для тих, хто надає перевагу сім’ї (найголовніше!).

Ти не хочеш вставати зранку, зустрічати світанок та збиратись на роботу

Якщо ти не хочеш все це робити, тоді віддалена робота саме для тебе. Прокидайся о десятій, займайся спортом, готуй сніданок, читай книги, зустрічайся з друзями та приділи декілька годин вдень роботі. І все це можна чергувати, адже перевагою є гнучкий графік. Якщо починаєш жити тільки після заходу сонця, то це також альтернатива для тебе, бо думки про ранній підйом не проникають у голову.

Твоє хобі – читання книжок або відвідування фітнес-центрів, але нема часу для цього через виснажливий графік роботи

Тоді час щось змінювати. Роботу вдома можна вдало поєднувати із своїми зацікавленнями та розвивати різні якості – ставати багатогранним для оточення.

Ти проти дрес-кодів та інших правил

Якщо ти звик сам встановлювати правила, а ділові костюми, спідниця та підбори суперечать твоїм смакам, тоді віддалена робота також для тебе, де правила встановлюєш тільки ти (стосовно стилю точно).

Цього тижня у Грецію, наступного – в Іспанію

Ти не можеш реалізувати свої плани, виїжджаєш на море тільки раз на рік і маєш тільки двадцять днів відпустки, хоча плануєш набагато більше? Тоді офісна робота не для тебе. Розширюй свої кордони, поповнюй список країн, які відвідуєш!

Сім’я понад усе

Хочеш бачити дітей частіше, приділяти більше часу дружині або чоловіку, укріплювати ваші відносини, а офісна робота тільки призупиняє розвиток стосунків? Тоді спробуйте самі організувати свій розпорядок дня із віддаленою роботою, який буде ідеальним для кожного члена сім’ї.

Ти цінуєш тільки справжню дружбу

Якщо ти надаєш перевагу спілкуванню тільки із справжніми друзями, а твої колеги можуть погіршити настрій, викликати негативні емоції, забрати твою енергію. Скажи «ні» такому оточенню. Витрачай свою енергію лише на позитивних людей, тих, що є твоїм натхненням та що можуть зробити день кращим.

Пам’ятайте!

Дистанційна робота також має свої небезпеки та недоліки, особливо тоді, коли нема кому тебе контролювати. Тому треба вчитися самоконтролю. Існують такі небезпеки:

 • розтягнення кількагодинної роботи на весь день;
 • лежачий спосіб життя;
 • забуття про будь-який спорт, навіть про ходьбу до маршрутки;
 • замкненість у собі, відсутність живого спілкування;
 • ожиріння.

У такому разі існує ризик повної деградації, що є набагато гірше, аніж рутинна робота в офісі.

Уже сьогодні ти можеш здійснити свою мрію. Наприклад, стати копірайтером, набиратися досвіду та отримувати чималі кошти. Але не слід забувати, що стати копірайтером може не кожен. І якщо у школі ти писав твори на «12» – це не значить, що успіх вже у тебе в кишені. «Копі» – це не копія, це написання текстів із високою унікальністю, із цікавою подачею та манливим матеріалом. Писати треба без помилок (це хороший варіант для філологів та журналістів) та читабельно. Текст копірайтера передусім спрямований на продаж. Це реклама, маркетинг.

Автор: naba08

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter