Це питання турбує, мабуть, багатьох людей. І не тільки копірайтерів. Чому? Тому що нове і незнайоме – це завжди ризик. Це ризик невдачі, провалу, краху. То для чого тоді братися за щось нове? Просто. Той, хто не ризикує, той і не п’є шампанського. Пам’ятаєте? Ризик буває невиправданим. Наприклад, коли людина ризикує всім життям заради короткочасного задоволення (наприклад, небезпечні види спорту) або життям інших людей (п’яний водій сідає за кермо і мчить на шаленій швидкості через місто). Але буває інший ризик – виправданий. Коли ти ризикуєш витратити часу, зусилля, можливо, кошти на щось, що в майбутньому покращить твоє життя або життя інших людей (лікар вкладає кошти, час і зусилля на навчання, після якого може рятувати життя пацієнтів). Розвиток – це завжди виправданий ризик.

Розвиток – вклад у майбутнє

Чому все-таки варто спробувати? Освоєння невідомого – це постійний процес навчання і розвитку твоєї особистості, спеціальності й професіоналізму (у даному випадку у сфері копірайтингу). Розвиток – це постійне покращення, удосконалення тої чи іншої сфери. Чому розвиток такий важливий? Сьогодні кожен хоче бути потрібним спеціалістом, адже це гарантує фінансову стабільність та кар’єрний ріст. По суті, це мета, до якої іде кожна людина в тій чи іншій сфері розвитку. Як підняття на верхній поверх неможливе без першого, другого і подальших кроків, так і омріяне стабільне майбутнє неможливе без постійного розвитку.

Умови для розвитку

Для постійного розвитку необхідними є дві важливі умови, які тісно між собою пов’язані. Перша – це постійне навчання. Вчитися тому, чого ще не знаєш, занурюватися все глибше і глибше в океан своєї професії. Друга – виконання незнайомих завдань. По суті, це практика до навчання. Адже недостатньо лише зануритися в океан. Треба навчитися ловити в ньому рибу, пізніше продавати її, і вкладати гроші в розвиток бізнесу. Чи не так? Це постійний процес, який можливий лише з ентузіазмом, бажанням вчитися і застосовувати нове у своєму житті.

Конкуренція

Постійне вдосконалення дає можливість не тільки не відставати від конкурентів, але і бути на крок попереду. Це запорука успішного бізнесу і кар’єри, не зважаючи на те, чи копірайтинг це, чи щось інше.

Хтось, дотримуючись цього принципу, будує успішну кар’єру, а хтось навіть життя. Адже розвиток – це необхідна умова для людства в цілому. Якби не пізнання нового і незвіданого ми б досі жили у далекому минулому без телефонів, комп’ютерів, інтернету, без блогерів, інтернет-магазинів і копірайтерів. Отже, всі надбання, які у нас є, всі винаходи, інфраструктура та техніка – це не результат простого збігу обставин, це довгий шлях методом спроб і помилок, постійні експерименти та ризик. Зараз всі вдячні тим людям, які ризикували, пізнавали невідоме і винайшли, наприклад, комп’ютер. А може хтось у майбутньому зможе так само подякувати й тобі? Будь впевнений, будь-який ризик завжди виправданий розвитком. Можливо, ти внесеш цінний вклад у сферу копірайтингу, написавши статтю на незнайому тобі тему.

Різносторонній розвиток

Які можливості відкривають незнайомі теми? Ти різнобічно розвиваєшся. Може твій вклад у майбутнє буде зовсім не у сфері копірайтингу? Можливо написання тексту на нову тему стане для тебе сходинкою, яка відкриє шлях до чогось ширшого і більш значущого? Так нові теми потребують більше часу і зусиль, але вони того варті. Вони дадуть тобі досвід і компетенцію у найрізноманітніших сферах при тому, що ти просто пишеш текст. Чи це не чудова нагода? Може варто спробувати? Напевне, що так!

Наприклад, сьогодні б’юті-сфера для тебе зовсім незнайома. Ти бачиш замовлення на статтю про косметику і думаєш: «О ні, це точно не моє!». Але почекай хвилинку. Звідки ти знаєш, твоє воно чи ні, якщо навіть ні разу не спробував? Ти приймаєш замовлення і пробуєш писати статтю. Для того, аби описати косметичні товари, ти мусиш в них розібратися. Що таке консилер, а що таке бронзатор. Ага, зрозумів! Чудово! Тепер досліди інформацію про тіні та базу під макіяж. Тепер ти розумієшся на косметиці. Може це не така вже і чужа тема стала? Добре, спробуємо написати текст до замовлення. Супер! У тебе вийшло, і клієнт залишився задоволеним. Колись серед оголошень ти побачиш вакансію консультанта з продажу косметики й, вважаючи себе компетентним у цій сфері, погодишся і підеш застосовувати своє навчання на практиці.

Це не просто написана інформація для сайту, а пряме застосування написаного. Чому? Бо написання подібних статей для когось теж є першою сходинкою до стабільного щасливого майбутнього. Хтось, можливо тільки розпочинає свій шлях у сфері копірайтенгового бізнесу, і розкриваючи тему для своєї першої статті, навіть не здогадується, що завтра його чекають широко відчинені двері.

Розвивайтеся, удосконалюйтеся, вивчайте нове та ризикуйте. Це гарантія успіху в житті.

Автор: anzhela2021

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter