1. Більше слухати, ніж говорити.

Ви, можливо помічали, що порожня бочка дзвенить гучно, а повна видає дуже тихий звук.

Так само і з людьми: той, хто багато говорить, насправді знає небагато, прикриваючи балаканиною власну необізнанність, а той хто не кидається словами на всі боки, насправді знає істину і лише ті, хто вміє слухати, здатні її почути.

Недарма у людини є два вуха і один рот. Це означає, що потрібно в два рази більше слухати, ніж говорити. Звідси слідує перший крок, який наближає нас до того, щоб початківцю стати успішним копірайтером.

2. Завжди тримати поряд блокнот з ручкою або мобільний телефон з відповідним додатком

Ідеї чудової статті, насправді, можуть виникнути в будь-який час, в будь-якому місці і за будь-яких обставин, навіть, якщо час, місце і обставини наразі не є зручними. Чудові ідеї приходять не завжди вчасно, але в цей момент втілити їх найбільш сприятливий час, оскільки потік натхнення найсильніший.

Якщо ж немає часу на написання статті, краще всього записати назву і декілька основних тезисів. Так буде легше відтворити свій задум.

3. Дослідити обставини, за яких найбільш вірогідно, що з'явитися чудова ідея для статті

Для мене це час, коли я хожу пішки.

4. Повна тиша і зосередженість під час роботи

5. Знайти те, що надихає

Це може бути відео з Youtube, улюблене морозиво, серіал, прогулянка з собакою, ігри з дітьми, медитація та читання книг.

6. Робити перерви

Коли копірайтер як вичавлений лимон, то нічого корисного не напише.

7. Знайти свою тему

Всі люди унікальні, тим ми один одному цікаві, кожен має свій досвід, унікальний склад розуму і скарбницю набутих знань. На кожен товар є свій покупець, тому у кожного копірайтера обов'язково є своє коло потенційних клієнтів.

8. Мати свої улюблені інструменти для роботи

Комусь приємніше працювати з папером, хтось надає перевагу електронним помічникам, хочеться писати ручкою з рожевим пір' ям — будь ласка, хочеться сісти на підвіконні в ковдрі — вперед (тільки обережно), чи, можливо, взяти термос з кавою, плед і піти писати пізньою осінню в парк — взагалі чудово!

9. Максимум оригінальних текстів

Кожен з копірайтерів — індивідуальна особистість. Проте, боячись не потрапити в яблочко, іноді хочеться перестрахуватися і дописати те, що уже продался (тобто взяти частину опублікованого тексту). Це не дає можливості копірайтера розкрити своє "я" повністю.

10. Читати книги

Книги надзвичайно чудово збагачують наш словниковий запас, дають їжу для мозку.

11. Спостерігати за успішними копірайтерами

Хороший приклад надихає рухатися вперед до мети, знаючи, що у когось вийшло, ми стаємо більш впевненими, що і у нас вийде.

12. Не ховати свій талант в землю

Навіть, якщо здається, що ваше вміння нікому не потрібне, продовжуйте діяти. Дорогу осилить той, хто іде. Чим більше людей буде знати про те, чим ви займаєтесь, тим більше у вас потенційних замовників.

13. Дізнаватися нову інформацію по темі, яка вас цікавить

14. Завжди викладатися на повну

І останній крок.

15. Вірити в себе!

І хай вам щастить!

Автор: LenaLucky

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter