Біржа контенту являє собою чудову платформу для заробітку грошей. Інколи таким способом хочуть покращити своє матеріальне становище студенти або матусі в декретній відпустці. Проте часто саме ця діяльність може стати основною і забезпечити вагомий дохід. На початку прийдеться працювати лише на ентузіазмі, оскільки навіть написавши чудовий текст, необхідно дочекатись замовника. Витримка, наполегливість, креативність та дотримання стандартів будуть запорукою довготривалої та успішної роботи на біржі контенту.
З чого ж починати молодим копірайтерам на біржі контенту?
Перш за все, варто визначити свої сильні сторони. Проаналізувавши вихідні дані, вибирайте тему, в якій найкраще орієнтуєтесь. Проте не обмежуйте свої можливості. Інколи краще писати щось нове, самостійно опановуючи знання у даній сфері. Також потрібно оцінити свої слабкі сторони та почати працювати над ними. Для успішної роботи вдосконалюйте свої навички, багато читайте, збільшуйте лексичний запас, слідкуйте за змінами в правописі та розширюйте кругозір.
Наступним кроком проаналізуйте те, що написано до вас, виберіть декілька відмінних зразків для встановлення планки особистих досягнень. Це допоможе приступити до роботи та не боятись почати створювати власний контент. Саме актуальність інформації, грамотно написаний текст і творчий підхід до роботи допоможе виділитись на біржі контенту і здійснити продаж статті. Важливо аналізувати декілька джерел інформації, здійснювати огляд теми на іноземних ресурсах, а також бути впевненим в правдивості даних, які використовуються для написання роботи. Від цього залежить подальша репутація копірайтера та, відповідно, успіх.
Стаття готова. Що далі?
- Ще раз прочитайте і перевірте на наявність помилок.
- Створіть заголовок, орієнтуючись на пошукові запити.
- Перевірте унікальність статті та щільність ключових слів.
- Визначте аудиторію, якій контент буде цікавий і відповідно до цього опишіть статтю.
- Адекватно оцініть свою роботу, краще встановіть ціну в середньому діапазоні.
- Будьте готові працювати над побажаннями замовника і виправляти помилки.
Однак, якщо у вашому арсеналі лише одна робота, ймовірність її продажу недостатньо висока. Зазвичай замовник шукає одразу декілька статей, які доповнюють одна одну. Звісно потрібно набрати необхідний рейтинг, щоб викликати довіру у клієнтів. Як висновок, зазначимо, що варто зосередити увагу на кількості текстів в продажі. Напишіть декілька невеликих робіт на тему, що має попит, створіть своє портфоліо, просіть відгуки про виконані завдання, і тоді ви зможете продавати власний контент.
Це лише на перший погляд самостійне написання текстів виглядає простою роботою. Молодому автору буде легше працювати, якщо він визначить для себе чіткий план написання статті, встановить дедлайн та забезпечить комфортні умови роботи. Варто врахувати всі нюанси, тоді це стане справжнім задоволенням, яке приносить достойний дохід.
Автор: Mazun