Перед копірайтером-початківцем постає ціла низка запитань. Про що писати? Для кого писати? Кому продати текст? Як знайти замовників і уникнути шахрайства?

Копірайтинг – не нова сфера рекламної журналістики, відповідей в інтернеті достатньо. Але доведеться переглянути десятки фахових сайтів, відеороликів, онлайн-курсів, не завжди адаптованих для початківця. Ми прагнемо заощадити твій час і готові надати всі відповіді в одній статті. Лаконічно, зрозуміло, дієво.

Хочеш навчатися і професійно зростати у сфері копірайтингу? Почни кар’єру на спеціалізованих біржах!

Переваги для початківця очевидні:

  • Каталог завдань від тисяч замовників. Копірайтер-початківець має змогу отримати й виконати велику кількість замовлень. Достатній обсяг роботи сприяє навчанню й набуттю досвіду.
  • Різнорівневі задачі. Є можливість вибрати завдання з тієї теми, в якій обізнаний, і такої складності, з якою впораєшся.
  • Гарантована оплата праці. Біржа виступає посередником між замовником і виконавцем. Грошова винагорода автоматично зараховується на баланс виконавця, як тільки замовник підтверджує задовільне виконання задачі.
  • Онлайн-сервіси або посилання на них. Це допомога в роботі й економія до 40 % часу, коли треба дібрати синонім, перевірити орфографію, пунктуацію, виправити стилістичні помилки.
  • Кар’єрний ріст. З кожним вдало виконаним завданням зростає рейтинг виконавця, збільшується кількість позитивних відгуків. Тож можна переходити до складніших замовлень з більшою оплатою.

Як обрати «свою» біржу?

Віддавай перевагу біржам–лідерам ринку. Чим більше замовників у біржі, тим вищі твої шанси отримувати завдання. У кожного сервісу свої правила користування, обов’язково ознайомся з ними. Зверни увагу на безкоштовний доступ до замовлень, комісію сайту, виплату коштів. Зайди на сайт біржі та вивчи інтерфейс, він має бути простим і зрозумілим для тебе.

Почати працювати на біржі копірайтингу просто

Процес реєстрації зазвичай швидкий і вимагає мінімуму даних. Можливо, доведеться виконати тестове завдання. Написати власний текст на запропоновану тему, пройти тест на грамотність мовлення. Зареєстрованим виконавцям біржа відкриває доступ до каталогу завдань. Можна обирати й приступати до роботи. Якщо спочатку легше писати статті за власними уподобаннями, на багатьох біржах є можливість розміщувати такі тексти в окремому каталозі для замовників. Працюй якісно, набувай досвід і репутацію, займайся самоосвітою, вір у себе. Вдалого старту у сфері копірайтингу!

Автор: Lenik

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter