Здається, це не є проблемою. Просто розкрити тему і дати відповіді на запитання замовника. Але це запитання ставив собі кожен, приступаючи до роботи копірайтера.

Перш за все, відшукайте натхнення. Стаття на одному подиху, це і є ключ до успіху.

Рейтинг копірайтера в руках замовників, а замовник дивиться на результати читачів. Тому не полінуйтеся і напишіть чесно, влучно та цікаво.

Виділимо основні принципи написання статті, яку читають до кінця.

  • Заголовок, що зацікавлює. Сила його в тому, що читач хоче продовження. Влучною є назва з інтригою, що починається зі слів: «як, а що ж, де», або ж взагалі зі слів розв’язки.

  • Індивідуальний підхід до розкриття теми. Будь особливим! І це допоможе твоїй статті не втратити силу. Власний погляд, своя думка, бачення проблеми з різних сторін, або, ще краще, нестандартна манера написання.

  • Інтрига. Вона має здатність зацікавлювати. І добре розмістити її ще в першому абзаці тексту. Читач має підсвідомо мислити: «а що ж буде далі», «можливо це саме те, що я шукав»...

  • Конкретика. У світі сучасних технологій ми завжди поспішаємо. Читати нудні тексти – не вартує нашого часу. Тому, менше водички. На конкретні запитання – влучні відповіді.

  • Ключові слова. Щоб було легше знайти статтю, не варто забувати про ключові слова, що розширять запит та піднімуть рейтинг. До прикладу, у даній роботі, ключовими є слова: індивідуальний підхід, конкретика, інтрига, логічний наголос, грамотність, кульмінація, розв'язка...

  • Логічний наголос. Акцентувати увагу на основному, зробити підзаголовок, підкреслити чи виділити іншим шрифтом, скласти табличку чи зробити списком головні аспекти, це саме те, що «падає в очі» читачеві.

  • Грамотність. Не менш важливою є правильність писання. Стилістика, орфографія, пунктуація, граматика... Тому, не пошкодуйте часу. Перевірте свою роботу. Не варто спішити здавати, а краще перечитати та зрозуміти, чи подобається текст вам самим. І чи відповідає стаття запитам замовника.

  • Кульмінація. Увагу читача треба утримувати. Тому має бути наростання подій. Забудьте про монотонність. Текст має бути живим і щирим. Це може бути загострення чи афоризм, або й навіть жарт.

  • Розв’язка. Стаття сильна, коли читач знайшов те, що шукав. Мають бути висновки, результати, підсумки, дивлячись яке завдання було поставлено замовником.

Успіхів вам та завжди очікуваного результату!

Автор: Jane15

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter