Популярність роботи вдома зростає з кожним днем, і це справді є чудовою можливістю заробити додаткові кошти. Особливо такий вид заробітку підходить молодим мамам, адже немає ніяких начальників, нікуди спішити не треба, працюєш вдома, коли є час, доглядаючи при цьому за немовлям. Одним із поширених видів діяльності є рерайтинг, тобто написання тексту із запропонованого джерела.

Пошук роботи рерайтера доволі нескладний – достатньо зареєструватись на біржах контенту та братись за виконання замовлень (часто треба ще писати тестову роботу). Але багатьох цікавить, наскільки прибутковою є ця робота. Від чого залежить вартість написаного тексту?

Фактори, що впливають на ціну

Переважно оплата рахується за 1000 символів без пробілів. Існує декілька факторів, які впливають на ціну.

  1. Грамотність у написанні. Кожен замовник бажає отримати хороший «читабельний» текст, написаний зрозуміло та доступно, без помилок.

  2. Вчасне виконання роботи. Якщо замовлення термінове, то і оплата вища.

  3. Компетентність. Автор має розбиратись хоч трішки, про що пише, щоб не виникало жодних лексичних непорозумінь у термінах.

  4. Досвід роботи. Якщо автор вже має досвід у написанні текстів, то з ним легше співпрацювати, така людина краще розуміє вимоги до замовлення, отже швидше впорається.

  5. Складність первинного тексту (джерела). Часто доводиться виконувати рерайтинг однієї мови іншою. Наприклад, подається текст англійською, а необхідно написати українською, але не переклад, а рерайт.

Дохід за місяць

Нічого складного у виконанні рерайтингу немає. Важливо дотримуватись основних вимог та правил перепису поданого тексту. Ціни за 1000 символів бувають різними (від 4 грн до 50 грн). Все залежить від різних факторів. Якщо новачок лише зареєструвався на сайті, то для збільшення рейтингу може виконувати завдання і з низькою оплатою. Досвідчений автор може сам визначати вартість своєї роботи.

Скільки ж можна заробити, працюючи рерайтером? Важливо враховувати швидкість роботи автора, від цього напряму залежить об’єм виконаної роботи і, відповідно, оплата. Якщо вдень писати хоча б 4000–5000 тисяч знаків, в середньому по 10 гривень за 1000, то виходить 40–50 гривень. Ніби й небагато, але в місяць (при 25 робочих днях) це 1000–1500 грн. Як для додаткового підробітку, то й немаленька сума. Звичайно, її можна збільшити, якщо працювати більше часу та за вищу ціну. Все це можливо з хорошим досвідом та наполегливістю.

Автор: Katya91

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter