Розпочнемо із банального. Стаття – це текст. Текст – це слова. Слова – це те, що робить нас людьми, відрізняє від інших живих створінь на планеті. А для копірайтерів слова – це ще і робота. Проте інколи навіть у досвідчених копірайтерів, що вже говорити про новачків, раптом десь губиться запас красивих, правильних та влучних слів, а на його місці залишається порожнеча. Діагноз розповсюджений – немає ідеї. Спробуємо підібрати правильне лікування.

Перевірені рецепти, як знайти загублену ідею

Просто почніть. Адже, як кажуть, апетит приходить під час їжі. Не обов’язково стартувати зі стандартного вступу, що для багатьох авторів є найтяжчим. Просто пишіть те, що вам спадає на думку. Це запустить сам творчий процес і, цілком можливо, наштовхне вас на декілька нових ідей.

Спробуйте відволіктись. Якщо вашій музі було конче необхідно відійти саме у момент, коли ви сіли творити, можливо, ви обрали просто не той час. Музи ж краще знають, то ж прислухайтесь до свого внутрішнього голосу. Спробуйте переключитись на щось інше – приберіть квартиру, вигуляйте собаку, почитайте книгу. Досить часто прості процеси, що сприяють розслабленню, допомагають відкрити друге дихання та знайти нові сили для творчості.

Не обмежуйте себе. У копірайтерів із часом з’являється своя особиста підбірка улюблених тем для статей. Проте саме робота лише у «своїх» темах сприяє втраті можливості поповнювати запас цікавих ідей. Переключіться на невластиві для вас теми, і вам відкриються нові обрії.

Google Trends вам у поміч. Цей сервіс допоможе дізнатись, що більше цікавить людей з тієї чи іншої теми. Адже на сайті проаналізовано найчастіші запити користувачів Google. Тож, якщо у вас немає жодної ідеї, про що написати черговий шедевр, прислухайтесь до потреб потенційних читачів.

Зверніться до рерайту. Якщо власних ідей – нуль. Трансформуйте вже наявний матеріал у щось своє. Можливо, вже через декілька абзаців ви знайдете натхнення на унікальний текст із власною ідеєю.

Ми розглянули найпростіші способи почати статтю, якщо і не пишеться, і не думається, і не хочеться. Простіше кажучи – немає ідеї. Ви ж можете створити власний топ рецептів пошуку нових обріїв письменства. Слід пам’ятати, що копірайтинг – це творчий процес, і тут необхідно знайти золоту середину між дисципліною та натхненням. Адже штучність статті, що писалась, бо «потрібно», завжди відчувається. Тому намагайтесь братися за те, що вам близько та цікаво, і тоді з новими ідеями не буде жодних проблем.

Автор: Violetta29

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter