Сьогодні з розвитком комп’ютерних технологій з’являються щораз нові види заробітку в інтернеті. Серед них важливе місце посідає копірайтинг. Що ж це таке?

Копірайтинг – це професійна діяльність, спрямована на написання статей інформаційного, презентаційного або рекламного змісту. Фахівці порівнюють копірайтинг із мистецтвом, адже далеко не кожній людині вдасться написати дійсно інформативну статтю, стисло викласти зміст і не втратити логічний хід думок. Головна мета – зацікавити читача.

Початківцю-копірайтеру досить непросто почати свою професійну діяльність у цьому напрямку, бо існує великий ризик створити статтю й залишитися ні з чим. Без цього не обійтися. Проте наважитися таки варто, оскільки це зручний спосіб талановитим авторам заробляти гроші на своєму вмінні.

Для початку необхідно потренуватися. Зміст статті має бути чітко викладений, без нагромадження епітетів та термінів, які не зрозумілі масовому читачу. Досвідчені автори радять, що писати необхідно відразу ж після отримання теми. Затягуючи цей процес, ви гарантуєте сухість та бездушність статті. По можливості, бажано наводити статистику, невідомі факти та їх джерела. Готову статтю можна дати на оцінку друзям або опублікувати в соцмережі.

Наступний крок – пошук біржі. На просторах інтернету майорить безліч пропозицій заробітку на написанні текстів. Проте найбільш надійними та перспективними є біржі копірайтингу. Саме тут в україномовного пошуковця виникає проблема: на біржах більша кількість замовників чекають на російські тексти, але якщо добре постаратись – можна знайти відповідне замовлення. Так, біржа UATXT.COM одна з небагатьох, на яких активно використовуються статті на українській мові.

Після цього ви шукаєте замовлення статті на тематику, яка вам підходить та домовляєтеся із замовником про основні вимоги, термін виконання, оплату. Найголовніше – це розумно оцінювати свої можливості. Потрібно брати те замовлення, яке ви точно зможете виконати. У разі невиконання роботи вас чекає погана репутація на біржі та блокування акаунта.

Отже, незважаючи на те, що ця розумова праця є нелегкою, вона є ще й добре оплачуваною та зручною, через гнучкий графік та свободу думок. І якщо навчитися грамотно, цікаво писати статті – можна отримати непогане джерело доходу. У такому разі, якщо вас зацікавила ця інформація, ви можете сміливо йти до мети й заробляти гроші за допомогою копірайтингу.

Автор: ludask

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter