Я, як новачок, хотіла б висловити свою позицію щодо цього запитання. На даний момент воно є більш актуальне для людей, які не знають, що таке «копірайтинг», але вміють і хочуть займатися написанням текстів, звичайно, за певну плату.

Перше, що мене цікавило ще до того, коли я відвідала декілька сайтів і бірж по копірайтингу, було: «Чому я це читаю, і що я з цього отримаю?». Так, сайти описують для новачків в деталях всі подробиці, в принципі, з цього можна багато чого зрозуміти, та висновок в любому випадку потрібно зробити у своїй голові. Для мене цей висновок звучав так: «Мені це подобається, я бачу перспективу, чому б не спробувати?». Сумніви зникли.

Наступне було: "Скільки я буду на цьому заробляти?". Ну, тут вже справа зовсім інша, людина, що тямить, знає: «щоб заробити, треба щось зробити», але не просто зробити, а так, щоб комусь була потрібна твоя робота, щоб замовники та люди, яким ти будеш продавати свої тексти чи описи, бачили у тобі потенціал, тоді, відповідно, і почнеться твій заробіток. Так, не відразу, але з часом, з ним приходить усе. Майбутнє ж — не сьогоднішній день, вірно?

З чого почати? Це, мабуть, одне з найважливіших запитань сьогодення. З себе, однозначно. Спочатку навести порядок у своїй черепній коробці, а далі все піде своїм планом.

«Копірайтинг», «Копірайтер» - тлумачення цих слів можна легко знайти в інтернеті та під час перегляду відео, соцмереж. Зараз є дуже багато різних джерел, з яких можна «витягнути» інформацію. Новачки думають, що після цих 5-7 хвилин навчання почнуть отримувати шалені прибутки, не розуміючи, що є кілька критеріїв для написання тексту, для того, щоб він був прибутковий.

Почнемо:

  • грамотність,
  • унікальність,
  • відповідальність,
  • бажання,
  • вільний час (його потрібно реально багато),
  • бажання працювати,
  • цікаві речення (мова не йде про орфографію, дієприслівникові звороти та інші «фішки» української мови)
  • пунктуальність.

Думаю, тема копірайтингу буде цікавою для людей, які реально мають багато вільного часу, або ж можуть поєднувати це зі своєю основною роботою. Щодо пунктуальності, як на мене, це одне з найважливіших рис людини, це — запорука вашої репутації. Неважливо, чи це написання текстів, чи рух громадського транспорту, чи мої подруги, які постійно «добігають». Такі речі насправді важливі, нехтувати ними не можна. Достатньо лише один лиш раз не здійснити сподівання, як вже довіра до тебе знизилася нижче позначки нуля.

Отже, всі запитання, які виникають у новачків, тобто у мене та таких самих як я, є цілком доречними. Скажу по правді, я була б задоволена, якби знайшлися такі люди, які будуть мені допомагати й спрямовувати свою енергію у правильне русло.

Автор: MartaGerman

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter