Робота в інтернеті в наш час набуває неабиякої популярності. Тож хочу поділитись власним досвідом, здобутим на ниві копірайтингу. В пошуках роботи в інтернеті я наткнулась на незнайоме мені досі слово "копірайтер". Перечитавши масу корисної інформації про роботу копірайтером, я вирішила зареєструватись на одній з відомих бірж. Оскільки мені завжди подобалось писати, таке заняття швидко припало до душі. Сьогодні робота, яку я виконую з задоволенням, приносить мені непоганий прибуток.

Ось декілька вагомих причин стати копірайтером:

  • по-перше, для того, щоб заробляти гроші не потрібно виходити з дому (особливо це приємно, коли за вікном хурделиця);

  • по-друге, ти сам собі начальник, ніхто не вказує тобі, що і коли писати;

  • по-третє, робочий графік залежить від твоїх можливостей і вподобань.

Цей список можна продовжувати і далі, переваг безліч. Звичайно, не варто думати, що досить зареєструватись на популярній біржі копірайтингу, щоб вас замовники засипали безліччю високооплачуваних замовлень. Все поступово. Спочатку потрібно брати в роботу прості замовлення (написати відгук чи коментар), виконувати їх якісно та вчасно. Так ви зможете підвищити свій рейтинг, отримати позитивний відгук та знайти постійних замовників. Якщо наполегливо працювати, то за короткий час вам почнуть довіряти дорожчі й більш відповідальні завдання, а саме написання статей у відповідності з вимогами.

Виставляти свої роботи у вільний продаж можна в магазині статей. Головне, щоб тексти були унікальними й без граматичних помилок. Пам'ятайте, покупець має право повернути неякісний контент.

До написання статті потрібно віднестись дуже серйозно, за тексти, написані нашвидкоруч, ви не вторгуєте багато грошей, ще й репутацію собі зіпсуєте. До виконання замовлення теж ставтесь відповідально. Не можна виконувати його в останні хвилини і відправляти замовнику ретельно не перевіривши. Якщо розумієте, що об'єм замовлення надто великий, ви не можете вкластись у визначений час, тоді краще обговоріть з замовником умови продовження терміну виконання. Якщо ж ви відправите на перевірку неякісно виконану роботу, то в кращому випадку отримаєте її на доопрацювання, а в гіршому — вам взагалі не заплатять, будуть вважати безвідповідальним виконавцем, залишать негативний відгук і понизять рейтинг. З таким підходом до роботи стати успішним копірайтером ніколи не вдасться.

Успіхів вам.

Автор: Vvira

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter