Біржа статей – це своєрідний ринок, де зустрічаються замовники, яким потрібні унікальні тексти, та копірайтери, які можуть їх написати. На ньому сконцентрована велика кількість замовників та виконавців, які працюють задля взаємної вигоди та розвитку своєї справи.

Навіщо існують біржі статей

Існування таких бірж зумовлене глобальним розвитком інтернет-ресурсів, які потрібно наповнювати якісним контентом. І вони більш ніж виправдовують себе, оскільки саме таким чином копірайтери, рерайтери можуть здійснити свої перші кроки в даній сфері, отримати досвід, спілкуватись з колегами та зробити собі ім’я, що в майбутньому буде працювати не менше, ніж сам автор. Замовники в свою чергу, можуть оцінити роботу копірайтера, тексти якого планують замовити.

Ефективність діяльності біржі

Ефективність роботи біржі полягає в тому, що копірайтер розміщує якісні, унікальні тексти, які повністю відповідають заданій темі. Оскільки такі тексти, зазвичай, невеликі (2-3 тис. символів), то містять в собі тільки суть заданої теми та ніякої «води», що тільки відволікає.

Переваги бірж (для автора)

  1. Вибір тем. Ви можете писати про те, що подобається, на чому спеціалізуєтесь.

  2. Вартість. Ви самі встановлюєте ціну вашої роботи.

  3. «Ринок збуту». На біржах є сотні та тисячі замовників, що збільшує шанси вигідно продати тексти.

  4. Рейтинг. Якісно виконана робота підвищує шанси отримати нові замовлення.

Недоліки бірж (з точки зору автора).

  1. Копірайтером може стати лише той, хто вміє чітко і ясно висловлювати свої думки.

  2. Без спеціальних знань неможливо написати якісну статтю на визначену тему.

  3. Жорстка конкуренція на ринку копірайтерів.

Для замовника статті, здається, все набагато простіше. Не потрібно нічого писати та чекати, чи хтось оцінить. Просто переглядаєш наявні статті в каталогах, вибираєш та купуєш. Якщо необхідної не знайшлось, шукаєш хорошого автора, замовляєш і оплачуєш. Але це ще не все. Перш, ніж купити статтю, що підходить за темою, потрібно оцінити її з точки зору потенційних читачів/покупців, наскільки стаття є унікальною, адже плагіат тягне за собою відповідні наслідки для обох сторін.

Проте, все не так складно, як здається з першого погляду. Копірайтеру потрібно тільки сумлінно працювати та якісно виконувати роботу. А замовнику, в свою чергу, перевіряти роботу автора та гідно її оцінювати.

Ну і на завершення, пропоную не роздумувати, що таке біржа статей та навіщо вона існує, а просто зареєструватися та спробувати свої сили в цій сфері.

Автор: Vitaliya

Контактная информация

Техподдержка: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Задать вопрос в тикет системе

Facebook Телеграм Twitter